Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
105_6779-1024x682
Detektory
Na larpu STALKER 2 se snažíme maximálně přiblížit realitě Zóny pomocí herního mechanismu simulujícího radioaktivní záření. K tomu slouží speciání vysílače záření náhodně rozmístěné po celé Zóně a přijímače záření v rukou hráčů – detektory.

 Ovládání klasického detektoru

 Ovládání detektoru MKII

Vylepšení

Na začátku detektor ukazuje pouze Váš aktuální stav – tedy jestli jste ok, máte nemoc z ozáření nebo jste mrtví. Na vylepšení, která ukazují další data, si musíte najít součástky, technika a dost peněz aby Vám detektor vylepšil.

Ustanovení

Detektory jsou, vzhledem ke své ceně, vydávány hráčům pouze proti podpisu. Podpisem se hráč zavazuje, že v případě poškození nebo ztráty uhradí plnou výši prodejní ceny detektoru. Detektor je nezcizitelná součást herního vybavení. Pokud by byl někdo chycen při pokusu o odcizení, bude stíhán dle trestního zákona pro krádež. Po skončení hry detektor opět odevzdáte a ověřte si zda Vám organizátor detektor řádně odepsal.

Zakoupení detektoru

Detektory je možné zakoupit do osobního vlastnictví a získat tak nejen herní pomůcku, ale i památku na tuto akci. Cena klasického detektoru je 1000 Kč, cena nového detektoru MKII je 1200 Kč.

Co získáte nákupem detektoru:

  • Slevu 10% na vstup
  • Herní nákup detektoru za polovinu.
  • Nebudete se muset bát, že na vás detektor nezbyde.
  • Servis detektoru vždy před akcí.

Detektorů je v současnou chvíli méně, než jaký je zájem hráčů o naší akci. Usilovně proto pracujeme na výrobě nových! Omluvte prosím dočasné snížení pohodlí, makáme na tom.

Děkujeme Kesovi, za jeho nasazení a další psí kusy s detektory a se vším, co s nimi souvisí, a Salamanderovi, za dlouholetý vývoj tohoto geniálního počinu. Bez Vás, pánové, by Zóna nebyla to, co je!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.