Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
N7K_2391
Pro nováčky

Ztrácím se ve hře a nevím jak se mám přihlásit, pomůže mi někdo?

Před hrou se můžete se všemi dotazy a náměty obrátit na kontaktní email organizace.stalker@gmail.com, kde zajistíme co nejrychlejší odpověď aby vše proběhlo k oboustranné spokojenosti :-)

Při hře samotné chápeme, že podobných akcí u nás asi nenajdete mnoho a proto může hra zpočátku působit zmateně a nepřehledně. Pokud si nevíte rady, můžete se vždy obrátit na známé postavy v Zóně, které vám poradí, dají zajímavý úkol, nebo vás seznámí se zkušenějšími hráči. Pokud jste členy některé z herních frakcí, nebojte se obrátit na svého velitele či jeho zástupce.

Pro úplné nováčky je zde také skupina zaměřená přímo na výcvik stalkerů. V této skupině vám názorně ukážeme, jaké herní situace mohou nastat a jak je řešit. Předvedeme v praxi pravidla boje, fungování detektoru radiace, sběr artefaktů a mnoho dalšího. Do začátku si zde můžete udělat pár kontaktů, na které se následně během hry můžete obracet, nebo si vytvořit vlastní menší skupinku, která bude společně vyrážet na výpravy, sběr artefaktů a plnění úkolů.

Vaše první kroky by ale měly vést do facebookové skupiny fáze5.cz, kde se o vás určitě někdo postará!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.