Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
Registrace 2022

REGISTRACE PRO ROČNÍK 2022

BYLA UKONČENA!

registrační formulář najdeš úplně dole na stránce 😉

Termín konání STALKERa Temná Zóna: 27 – 30.10. 2022

Lokalita: prostor bývalého velitelství raketových vojsk v Mladé u Milovic

 

Registrace před hrou

Registrace bude probíhat ve dvou vlnách – tentokrát budete platit v obouch vlnách stejně. Každá z vln má jiný počáteční datum a je ohraničena počtem lidí.

Cena registrace je 1 200,-

1. vlna „veteránská“ proběhne v termínu od  4.9.2022 UKONČENO z důvodu naplnění kapacity

2. vlna „nováčkovská“ proběhne v termínu od  14.9.2022 20:00 – UKONČENO z důvodu naplnění kapacity

Rozdělení do vln je následující:

Absolvoval jsi už alespoň dva ročníky Stalkera? Pak se můžeš regnout už v první vlně, kde je kapacita omezená na 40 míst.

Ještě jsi na Stalkeru nebyl nebo jsi byl jen 1x? Nezoufej, přesně pro tebe je druhá vlna. Ta je však omezená na 10 míst, tak se zaregistruj včas.


Registrace bude ukončena 22.10. 2022 nebo po naplnění kapacity hry.

 

Po dni 22.10.2022 je registrace možná již jen po výslovném svolení na základě osobní domluvy s organizací.

Organizace si vyhrazuje právo kapacitu hráčů u konkrétních vln operativně upravit. O naplnění jednotlivých vln vás budeme průběžně informovat.

Registrace probíhá dvěma úkony:

1) Vyplnění registračního formuláře. V registračním formuláři po vás budeme chtít vaše nacionále, kontaktní údaje, informace o vaší frakci, zdravotním stavu, apod. Zároveň po vás budeme chtít zaškrtnout políčko, že dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Platbu si sami nesčítejte a nic neposílejte! Vyčkejte potvrzovacího emailu, kde vám potvrdíme, v jaké vlně jste se registrovali a na základě vámi vyplněných údajů vám vypočítáme cenu registračního poplatku. Odpovídáme zpravidla do tří až pěti pracovních dnů.

2) Zaslání platby. Platbu za registraci dle potvrzovacího emailu je potřeba odeslat co nejdříve. Nebude-li platba připsána na náš účet do 10ti dnů od doručení potvrzovacího emailu, registraci stornujeme a uvolníme místo dalšímu ve vlně. Odesílejte prosím tedy peníze s předstihem, ať transakce stihne proběhnout.

Pro nováčky: V rámci potvrzovacího emailu po vás budeme chtít zaslat i fotku obličeje pro potřeby naší vnitřní databáze hráčů. Prosíme o zaslání fotky obličeje, bez brýlí a podobných doplňků. Vemte na vědomí, že posílání fotek penisů a podobných legrácek nám přidělává práci. Vyhrazujeme si pro to v takovém případě odmítnout provést registraci. Chcete si zahrát? Tak nedělejte hovadiny, prosím.

Jelikož se jedná o víkendovku, nebude se započítávat veteránská sleva ani sleva na detektor. Vrátíme se s nimi ale zas na velký ročník.

Jakmile spárujeme platbu a formulář, odešleme vám závěrečný potvrzující email. V tu chvíli jste plně registrovaní.

V případě, že by se u vás výrazně změnily okolnosti a zjistili byste, že jet nemůžete/nechcete, vám peníze vrátíme, ale snížené o storno poplatek (do 24.9.2022 dostanete nazpět 70%, od 25.9.2022 – 60%, od 9.10.2022 – 50%, a po skončení registrací už není storno možné ).

Letos nebudou trička, ale připravili jsme si pro vás alespoň nášivky, aby jste měli na akci upomínku. Cena nášivky je 150,- a pokud chceš mít jistotu, že na tebe zbyde, tak si jí objednej v rámci registračního formuláře.

Jsi nový hráč? Než tě pustíme na akci, budeme potřebovat, aby se za tebe někdo zaručil. Někdo z tvých stalkerských kamarádů ti jistě rád vysvětlí, jak funguje systém referencí. Bez referencí není registrace možná!

Kdyby bylo cokoliv nejasné, neváhejte se ptát na e-mailu registrace.stalker(zavinac)gmail.com. Jsme tu pro Vás a rádi se vším poradíme.

 

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ – STALKER Temná zóna