Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
Registrace 2020

REGISTRACE PRO ROČNÍK 2020 JEŠTĚ NEBYLA SPUŠTĚNA

 

registrační formulář najdeš dole 😉

 

STALKER 2.4 se bude konat v termínu 5.-11. července 2020

Lokalita: tankodrom Jihlava (jako loni)

 

Registrace před hrou

Registrace bude probíhat ve třech vlnách – čím dříve se registrujete, tím méně budete platit. Každá z vln je ohraničena jak termínem, tak počtem lidí.

První vlna proběhne v termínu od 17.2. do 30.3.2020 a její cena je 1.900 Kč.

Druhá vlna proběhne v termínu od 31.3. do 11.5.2020 a její cena je 2.300 Kč.

Třetí vlna proběhne v termínu od 12.5. do 8.6.2020 a její cena je 2.700 Kč.

Po dni 8.6.2019 je registrace možná již jen po výslovném svolení na základě osobní domluvy s organizací.

Kapacita každé z vln je 40 lidí. Organizace si vyhrazuje právo kapacitu hráčů u konkrétních vln operativně upravit. Maximální počet hráčů je 120. O naplnění jednotlivých vln vás budeme průběžně informovat.

(Prosím, vemte na vědomí, že celkový počet detektorů se podle toho, kolik lidí si přiveze vlastní, pohybuje mezi 105 a 125, tedy na některé opozdilce nemusí zbýt. Detektory budou přidělovány dle pořadí v registraci.)

 

Registrace probíhá dvěma úkony:

1) Vyplnění registračního formuláře. V registračním formuláři po vás budeme chtít vaše nacionále, kontaktní údaje, informace o vaší frakci, zdravotním stavu, apod. Zároveň po vás budeme chtít zaškrtnout políčko, že dáváte soulas se zpracováním osobních údajů a souhlasíte s pravidly (ve verzi zveřejněné k 16.2.2020).

Platbu si sami nesčítejte a nic neposílejte! Vyčkejte potvrzovacího emailu, kde vám potvrdíme, v jaké vlně jste se registrovali a na základě vámi vyplněných údajů vám vypočítáme cenu registračního poplatku. Odpovídáme zpravidla do tří až pěti pracovních dnů, nicméně kvůli často nárazovému charakteru přihlašování může být tato doba i o něco delší.

2) Zaslání platby. Platbu za registraci dle potvrzovacího emailu je potřeba odeslat co nejdříve. Nebude-li platba připsána na náš účet do deseti dnů od doručení potvrzovacího emailu, registraci stornujeme a uvolníme místo dalšímu ve vlně. Odesílejte prosím tedy peníze s předstihem, ať transakce stihne proběhnout. V rámci potvrzovacího emailu po vás budeme chtít zaslat i fotku obličeje pro potřeby naší vnitřní databáze hráčů. Prosíme o zaslání fotky obličeje, bez brýlí a podobných doplňků. Vemte na vědomí, že posílání fotek penisů a podobných legrácek nám přidělává práci. Vyhrazujeme si pro to v takovém případě odmítnout provést registraci. Chcete si zahrát? Tak nedělejte hovadiny, prosím.

Jsme věrni tradici – to je důvod, proč i u nás můžete dostat veteránskou slevu a slevu na detektor.

Jakmile spárujeme platbu a formulář, odešleme vám závěrečný potvrzující email. Může to nějakou dobu trvat, je vás hodně, mějte trpělivost, dostane se na vás. V tu chvíli jste plně registrovaní.

V případě, že by se u vás výrazně změnily okolnosti a zjistili byste, že jet nemůžete/nechcete, vám peníze vrátíme, ale snížené o storno poplatek (v rámci první  registrační vlny dostanete nazpět 70%, v rámci druhé 60%, v rámci třetí 50%, po skončení registrací už není storno možné ).

I letos je možnost si koupit tričko, leč design je prozatím tajný. Pokud nám věříte, že vyrobíme něco extra, můžete si ho zakoupit už teď v rámci první vlny (model stalkerský zajíc v pytli) se slevou za celkovou částku 300 Kč. Něco jako Kinder překvapení. Později bude též možnost si ho doobjednat (o trochu dražší za 350 Kč), nicméně na místě už k dostání nebudou! Triček bude jen přesný počet podle zájemců – tedy jsou jen na objednávku! Předání předem objednaných triček proběhne na akci. Bohužel z operativních důvodů není možné vyrábět dámská trička, budou tedy jen ve verzích unisex. Velikost prosím udávejte v evropském systému XS-XXXL, velikosti v číslech nejsme schopni zpracovat. Trička menší než XS či větší než XXL nenabízíme.

 

Jsi nový hráč? Než tě pustíme na akci, budeme potřebovat, aby se za tebe někdo zaručil. Někdo z tvých stalkerských kamarádů ti jistě rád vysvětlí, jak funguje systém referencí. Bez referencí není registrace možná!

Kdyby bylo cokoliv nejasné, neváhejte se ptát na e-mailu registrace.stalker(zavinac)gmail.com. Jsme tu pro Vás a rádi se vším poradíme.

 

Modelový příklad 1:

Jsem vzorný stalker. Registruji se pěkně včas v první vlně, zaškrtnu, že mám detektor i veteránskou slevu, chci tričko v předprodeji. Za tři dny mi přijde email „Ahoj, vzorný stalkere, registroval jsi se v první vlně. Cena tvého registračního poplatku je 1900 Kč – 10% – 100 Kč = 1610 Kč. Připočítávám ti cenu za tričko ve velikosti L. Pošli prosím svoji fotku na tento email a částku 1910 Kč na číslo účtu bla bla.“

Modelový příklad 2:

Jsem trochu lajdák. Na registraci si vzpomenu koncem druhé vlny. Vyplním formulář zaškrtnu detektor, ale veterán nejsem. Za tři dny mi přijde email „Ahoj, lajdáku, kapacita druhé vlny již byla naplněna,  registroval jsi se ve třetí vlně. Cena tvého registračního poplatku je 2700 Kč – 10%  = 2 430 Kč. Pošli prosím svoji fotku na tento email a částku 2430 Kč na číslo účtu bla bla.“ Protože jsem ale trochu lajdák, zjistím, že jsem švorc a řeknu si, že to pošlu až příští měsíc. Koncem měsíce se mi ale objeví na mailu zpráva. „Ahoj, lajdáku, protože jsi nezaplatil registrační poplatek, předpokládáme, že svoji registraci dokončit nechceš. Tvá registrace byla zrušena.“

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ 2020