Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
Registrace 2018

REGISTRACE PRO LETOŠNÍ ROČNÍK BYLA SPUŠTĚNA

STALKER 2.2 se bude konat v termínu 2.-7. července 2018.

Lokalita bude upřesněna nejpozději do 16. března.

Registrace bude probíhat ve třech vlnách – čím dříve se registrujete, tím méně budete platit. Za den ukončení registrace považujeme den, kdy u nás bude vyplněný registrační formulář i platba za akci! Odesílejte prosím tedy peníze s předstihem, ať transakce stihne proběhnout.

Jsme věrni tradici – to je důvod, proč i u nás můžete dostat veteránskou slevu a slevu na detektor. Zaškrtněte tato políčka v dotazníku a sami si procvičte matematiku, v rámci dotazníku jsme vás oblažili i několika modelovými příklady, zvládne to i Štýla.

Jakmile spárujeme platbu a formulář, odešleme vám potvrzující email. Může to nějakou dobu trvat, je vás hodně, mějte trpělivost, dostane se na vás.

I letos je možnost si koupit tričko, leč design je prozatím tajný. Pokud nám věříte, že vyrobíme něco extra, můžete si ho zakoupit už teď (model stalkerský zajíc v pytli) se slevou. Něco jako Kinder překvapení. Později bude též možnost si ho doobjednat (jen o něco málo dražší), nicméně na místě už k dostání nebudou! Triček bude jen přesný počet podle zájemců – tedy jsou jen na objednávku! Předání předem objednaných triček proběhne na akci.

Do konce první vlny registrací musí být registrováno (včetně platby) 55 hráčů, jinak se akce ruší z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžete, nenechávejte registraci na poslední chvíli. Pokud by se snad akce měla rušit, peníze bychom vám samozřejmě poslali nazpátek.

Jinak je to v případě, že by se u vás výrazně změnily okolnosti a zjistili byste, že jet nemůžete/nechcete. V tom případě vám peníze taky vrátíme, ale snížené o storno poplatek (v rámci první a druhé registrační vlny dostanete nazpět 70%, v rámci třetí 50%, po skončení registrací už není storno možné ).

Jsi nový hráč? Než tě pustíme na akci, budeme potřebovat, aby se za tebe někdo zaručil. Někdo z tvých stalkerských kamarádů ti jistě rád vysvětlí, jak funguje systém referencí.

Kdyby bylo cokoliv nejasné, neváhejte se ptát na e-mailu registrace.stalker(zavinac)gmail.com. Jsme tu pro Vás a rádi se vším poradíme

Registrační formulář najdete zde!