Oficiální stránky organizace LARPů v Čechách a na Slovensku
Ročník 2023 zrušen
Sobota, Červen 17th, 2023
Ahoj Stalkere,
jak je ti už asi z přiloženého obrázku a prvních řádek jasné, nemám dnes dobré zprávy.
Vezmu to hodně ve stručnosti, na povídání kolem bude čas později.
Letošního Stalkera z důvodu nedostatečné účasti rušíme.
Velmi si vážíme všech, kteří v nás mají důvěru a zvláště těch, kteří nám jsou ochotni pomáhat nebo nám pomoc byť jen nabídli. Problém je, že nám pro samotné nejjednodušší realizování chybí čtrnáct hráčů. Dlouho jsme o tom debatovali a rozhodli jsme se to nelámat přes koleno, protože bychom hráli o to nejjednodušší uvedení, nejvíc očesané, nejvíc úsporné, zkrátka pokud by vyšlo všechno ťip-ťop, tak bychom se mohli poplácat po zádech, za to, že by hra proběhla, ale kompromisy by z ní určitě dobrou hru a zážitek neudělaly.
Našim dalším problémem je akutní nedostatek NPCček, kterých máme tak málo, že se stydím to sem napsat.
Jak je patrné, i kdybychom vyřešili finanční problém (jak mi jeden, v danou chvíli moudrý, člověk připomněl: “pokud je problém jen v penězích, není to problém, ale bída”), tak by hra těžce krvácela na akutním nedostatku zábavy, Zóna by byla prázdná. To a několik dalších složitostí nás přiměly tento díl úplně odpískat a neplánovat ani žádný podzimní.
Není to však konec Stalkera, hra bude muset projít určitým refaktoringem a z něj se během následujícího roku vrátí trochu změněná. Detaily vám rád sdělím až budou pevně ukotvené a nebudou ušité horkou jehlou se sklenkou v ruce a trochu vlhkýma očima.
Registrační poplatky vám vrátíme zpět na vaše účty a nemusíte si o ně psát, tato minela jde za námi.
Ohledně objednaných detektorů se s vámi spojíme mailem a domluvíme si, kdy a kde byste si je mohli vyzvednout, či je potřebujete poslat poštou (i to v případě nutnosti umíme).
Nyní vás nechám truchlit a poprosím vás o totéž, docela složitě to zpracováváme...
za organizaci
Dee
Posted in Nezaradené