Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
To+sad+stalker+2+will+never+come+out+_e85c306bce46b5fcb5f69bb1dbe6f156
Letos zase nic…
Pátek, Květen 28th, 2021

Čau stalkere!

Člověče, těďka není vhodnej čas jezdit do Zóny. Nech to radši napřesrok (rozhodli jsme se konání akce opět posunout – důvody jsou dole).

Viděl bych to tak na 3.-9.7.2022

Stalo se toho hodně, ale metaverzum nám nebylo nakloněno.

 

Předně se do Zóny dostala spousta práskačů (novousedlíci volají kontroly), který jsou ochotný na tebe zavolat policajty, jen proto že si nemůžou v klidu venčit svojí domestikovanou flaksu. A policajti jak víme, na tebe naskáčou jak tlustý děcka na Snickersky.

Taky bys tam teď musel bejt celou dobu v atombordelu (respirátory jsou stále nutnost).

Bratia Slováci by nepřijeli, protože by je to stálo vela peňazov (4x PCR test).

Tyč nebo polní lopatku by ti strkali do nosu dvakrát za akci a taky by si nemohl projít kordonem kdykoliv si vzpomeneš (řešeno s hygienou – požadovali by 2x PCR test a zajištění, že nikdo neopustí areál).

Vím že jsem vzal tvoje prachy, ale tohle si prostě nemůžu vzít na triko. A taky by z toho barmanová mohla mít tahanice po ouřadech.

Rád bych měl víc čas na rozmyšlenou, ale musim včas řešit průchod do Zóny, neprůstřelný vesty a granátomety (termín prostoru musíme potvrdit teď, zároveň musíme nechat včas natisknout trika, objednat krmivo do kvérů, detektorů, atd).

Nebuď kyselej, protože alespoň stihnu sehnat ty nový detektory o kterejch jsme se bavili a nechám ti je na domluveném místě (peníze za MKII se nevracejí – po dokončení vám je pošlem poštou).

Takže k těm prachům. Je to blbý a proto nabízím, že ti to tady vysázim do posledního Zarjadu jestli chceš. Samozřejmě, že si to u mě můžeš nechat schovaný na příští termín (pokud chcete vrátit peníze, napište žádost na registrace.stalker@gmail.com – pokud ne, registrace zůstane platná pro příští rok).

 

No nic, info máš.

Já musim zařizovat úplatky.

Tak se měj fajn a uvidíme se za rok.

Posted in Novinky