Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
53168-stalker-snowman-snow-winter-gas-mask-christmas-humor-warriors-soldiers-videogames-1-748x421
Stalkerská zdravice
piatok, január 3rd, 2020

Zdravstvuj stalkere,

 

máme pro tebe do nového roku nějaké informace o tom, co můžeš v příštím roce čekat. Tak pěkně bez předehry, jdeme na to.
Dostat se do Zóny bylo vždycky o hubu a to se vám líbí, tak přitvrdíme. “Tvrdě, ale fér.”


Letos bude pár nových frakcí a tak kdyby jsi i ty chtěl založit novou partu, budeme po tobě chtít poslat frakční logo, nějaký nástřel toho, co byste chtěli dělat a abys měl domluvené aspoň tři stalkery, co to vidí stejně.


Umírat v anomálkách budeme nejspíš zase v Rančířově, ale aby to nebylo tak ohraný, tak usilovně pracujeme na tom, abyste potkali nové věci na nových místech. Chceme z prostoru vytřískat maximum. Obrátíme to naruby a tak nepočítejte s komunitním stanováním na louce se  zadky k sobě.


Až budeš mezi snorkama kličkovat na Bar, abys tam prodal Housenku za upocený tři stováky, tak tě třeba mohlo napadnout poptat se na jiný obchodníky, kvůli kterým nebudeš muset probíhat skrz to pole masomlejnů. Kvéry by měly být trochu levnější, ale zdá se, že vázne zásobování municí, takže si za střelivo připlatíte. Ale klasicky bude záležet na tom, u koho to kupujete. Zkrátka bude dobrý mít otevřený oči i uši nejen v Zóně, ale i když dáváte pivko s partou. 

 

Apropos pro to cestování Zónou se budou hodit nový, vylepšený detektory. Jdou objednat do konce ledna, aby to Slovenský národní podnik pro výrobu zmetků (aka Keso) stihl vyrobit.

 

Zjednodušíme to i co se týče náročnosti na kognitivní schopnosti. Vidíš stan? Je tam stan. Vidíš provázek natažený mezi stromy? Tak tam má někdo nataženou prádelní šňůru. Je limitně nepravděpodobné, hraničící s jistotou, že na futuristické laserové ploty a podobné exotismy, nenarazíte. Nová vyhláška ministerstva pro místní rozvoj navíc zároveň ukládá povinnost konzultovat realizaci jakékoli stavby s přiděleným odborným pracovníkem.
V minulosti se totiž stávalo, že některé protiblowoutové kryty neměly volné únikové východy a měli nevyhovující přístup ke stavbě samotné. Klademe si za cíl tento nedostatek systémově odstranit.

 

Pokud bys měl nejaký postřeh nebo poznámku, vyplň nám prosím formulář v předchozím příspěvku.


No nic, houká siréna a já to mám ke krytu pěkný kus. Zase někdy čau.

 

Hodně štěstí do nového roku přeje Stalker ORG tým

 

Posted in Nezaradené