Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
a
Outro – Armáda
piatok, júl 20th, 2018

Ministerstvo Obrany, Ukrajina

 

Zástupce náčelníka Generálního štábu vysypal přeplněný popelník a nalil si v kanceláři dalšího panáka vodky. Dobře věděl, že za tohle může vyletět ihned, ale vzhledem k tomu, co je v sázce… mu to tak trošku bylo jedno. Každý zvládal stres jinak. A vodka a cigára mají jednu výhodu – nevrátí se vám to jako bumerang za pár let na velmi zajímavých fotkách..

 

Najednou se rozrazily dveře a Zástupce se polil vodkou…”Ťukat! Několikrát jsem to říkal!” křikl na druhého vojáka, který na to jen pokrčil rameny.

“Depeše nejvyšší důležitosti z Kordonu, pane..” řekl suše, předal obálku, zasalutoval a odešel. Stará dobrá papírová komunikace. Zástupce nervózně otevřel obálku a očima hltal každý řádek kódovaného textu.

 

Pak si jen smutně povzdechl.

 

Posadil se. Otočil židli proti oknu.

 

Zapálil si cigaretu.

 

Nalil si panáka vodky.

 

Poté jen chvilku pozoroval z okna dopravní situaci v Kyjevě. Díval se na děti, staré lidi, spěchající managery a další běžné obyvatele. V klidu dokouřil, poté si mlčky dal panáka vodky a otočil se zpět k počítači.

 

“Tak, to bychom měli,” vydechl a típnul vajgl. “A máme ty staroušky všechny. Pěkně ve skladu k delaboraci… No, a nestálo nás to ani vorla. Tohle, kdyby se dozvěděl tisk, tak všichni končíme…”

Najednou se k životu probudila tiskárna. Chvilku tiskla a Zástupce poté vzal papír, kde bylo několik krátkých, leč podstatných informací.

 

++Generálmajor Tokareva ++

++STAV : MIA ++

++Ztracena v prostoru označovaném jako Zóna. Bližší informace nedostupné ++

++ Zpráva z Kordonu++

++Při poslední Emisi došlo k rozšíření Zóny zhruba o 300 metrů. Ztráty : Dvě předsunutá stanoviště a lékařský materiál. Ztráty na životech : 0++

++Čekáme na další rozkazy++

++Kordon++

 

Byla to poslední zpráva, co z tiskárny kdy vyjede. V ten okamžik, kdy je všechno víceméně v pořádku, i taková menší jobovka může vyvolat záchvat vzteku. A je potřeba si ho na něčem vybít, že.

 

“Do psí prdele, proč mi Zóna žere velící personál?! Proč tam ten kokot a ta kráva vlastně vůbec lezou?! Dyk tam máme mít jenom Kordon!” zahřímal Zástupce a sedl s k počítači. Chvilka datlování a pak se na monitoru rozběhl sloupec jmen. Docela slušný sloupec jmen.

 

“Hmm, doktor, odborník na demolice, zvláštní jednotky, odstřelovač, nějakej pučmidrát s titulem a všechno kde? V Zóně, samozřejmě!”

 

Pár slin dopadlo i na monitor.

 

“A podle účtů jsme jim všem vystrojili hezkej funus. Jebať na to.”

 

Ctrl + A

A změníme osudy…

 

++Zpráva Kordonu++

++V současné době nevíme o žádných vojenských operacích v Zóně++

++Pokud najdete někoho, kdo se bude vydávat za Armádu, jednejte dle regulí++

++Držte Kordon na novém perimetru Zóny. Rozkazy zůstávají++

++Generální Štáb++

 

Kdesi na Kordonu

 

“To si dělá prdel! A kde na to mám jako vzít lidi?”

 

Posted in Nezaradené