Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
V-tech
Komerční přestávka!!
pondelok, máj 14th, 2018
V – Technologies

“Založení korporace V-Technologies, zkráceně V-Tech, lze datovat do roku 1927, kdy její zakladatel John W. Freddericson založil v Anglii drobnou společnost, prodávající televizory a rádia. V dnešní době pokrývá V-Tech skrze investice, kapitálové fondy a dceřiné společnosti zhruba 80 % typů komodit.”

Nejedná se o korporaci třídy AAA jako např. IBM či State Grid. Jako nadnárodní korporace ale vykazuje portfolio začínající na plenkách a sojovém mléku přes průmyslové chemikálie, součástky do motorů až po několik malých “rodinných” firem v Anglii, které ručně vyrábějí lovecké pušky pro šlechtu.
Jako každá korporace, tak i V-tech měl za dobu své existence několik drobných problémů – obvinění z průmyslové špionáže (mimosoudně vyřízeno), zneužívání osobních dat zaměstnanců (Soudní proces – prohráno), jistá procenta dětské práce na nových mp3 přehrávačích a další záležitosti. V tom aby se ale čort vyznal.
Vzhledem k tomu, že se jedná o značně rozrostlý konglomerát, tak jasně – věnuje prachy na charitu. Na jedné straně prales pálíme, na druhé straně převádíme milióny na vysazování nového pralesa a ochranu papoušků….Pravá divize neví, co dělá levá. Jak říkám – standart.
Pro ony paranoidní Stalkery – ano, mají vlastní bezpečností složky. Ano, ty složky mají korporátní produkty (čti “Klony AR15”). Ne, nemají status “Můžeme si dělat co chceme, protože jsme korporace”)

Teda….jaksi….

Před pár dny podepsal V-Tech, divize Východ, HQ:UK, docela pěknou smlouvu s OSN, týkající se humanitární pomoci v prostoru zvaném “Zóna”. Pokud najdete mezi Stalkery někoho, komu zůstalo pár buňěk právnického vzdělání a koupíte mu panáka na rozbor smlouvy, co vám kamarád z Kyjeva stáhl z netu, tak je to docela jednoduché – V-Tech má oficiální razítko na “Humanitární činnost a provádění výzkumné činnosti vedoucí k dekontaminaci okolí Černobylské elektrárny”.
V zkratce, OSN to nic nestojí a pokud se chce V-Tech rýpat klacíčkem v kusu radioaktivní mrtvoly, tak prej jako můžou.

Duha, jednorožci a poníci, ne? Prej taky rozdávaj cigára a šprcky….tak schválně, jak dlouho jim to vydrží.

 

 

 

Posted in Nezaradené