Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
DSCN8498_1
A jak to bylo dál…?
štvrtok, november 2nd, 2017

Hej, Stalkeri.

Máme pro vás důležité sdělení. Času je málo a energie ještě méně. Máme rodiny, práce, povinnosti, někteří z nás potomky na cestě. Dělat k tomu navíc obrovský larp, který zkonzumuje velkou část vašeho života, bez nároku na jakýkoliv honorář, bez možnosti říct: „Teď se mi to nehodí, udělám to jindy,“, jen tak v naději, že si to třeba někdo užije, je vlastně strašně špatný nápad, ke kterému by se rozhoupal jen blázen.

Naštěstí pro vás jsme blázni, co mají strašně špatné nápady.

Tímto oficiálně potvrzujeme, že další ročník larpu STALKER 2 bude!

Kdy? Kde? Za kolik? Co se bude dít? Bude to aspoň tak cool, jako loni?
Na to vám ještě neodpovíme, co vám ale můžeme říct je to, že na STALKERu 2.2 už jsme začali pracovat a zhruba během dvou měsíců bychom vám měli dovalit víc informací a záhy na to spustit registraci.

Udělejte si přes svátky volno a pořádně naolejujte kvéry, protože už teď můžeme slíbit jednu věc: bude to divoký.

Do tý doby alespoň malinkej teaser, ať jste nadrženější!

Ahoj v Zóně!

Váš ORGTEAM
/PEDRO/KATCHER/ŠTÝLA/LINX/
/ELDEN/KESO/PACHOL/KUBČA/
/RÁĎA/RASTY/aspol.

_______________________________________________________________

“..no, a tak jsme tu naklonovanou holku a její kámoše roztříleli na hadry. Já tam nebyl, ale Vasil jo, a ten by nelhal..”

Dřevo v ohni pomalu dohořívalo a byl čas přiložit. Vasil odborně zkontroloval obsah čiré tekutiny v lahvi a pokrčil rameny. “Kdo ví. Ale rozhodně se to stalo…”

Z “Trikolóry” se časem stala legenda, avšak na úrovni historek. Je dobré, že můžete otevřeně mluvit o něčem, co bylo ukončeno a čeho se již nemusíte bát. Nomen omen, že?
Jenže je tady spoustu věcí, o kterých se nemluví a okolo kterých se chodí velmi, velmi opatrně – hlavně, protože nikdy nevíš, kdo je čí kámoš.

Slovo “Kámoš” navíc trošku změnilo význam. Spousta stalkerstva, která se v tomhle zkoušela trošku šťourat, nakonec skončila… inu, zmizela. V lepším případě jen zjistili, že se motají v kruhu a jejich pátrání nikam nevede. Podle Barmana bude tuhá zima, anebo několik dalších – soudě podle toho, jak roste nákup munice a vodky. Ostatně, černý trh je nyní také trošku šedá Zóna. Holt ne všechny obchody končí dobře, že?

Dobře, takže konec dobrých zpráv. Nikdo z nás nevidí do budoucnosti. Tedy, možná kromě jistého Šamana, ale i u něj to bylo… Kdo ví?

 

Ale pojďme se podívat někam jinam – nikoliv do budoucnosti, ale mimo Zónu.

V jedné nejmenované kanceláři…

Stůl z černého obsidiánu se opět krásně a dokonale leskl. Na stole ležela jen jedna dokonalá složka s nadpisem Projekt Bifrost. Jemná mužská ruka, na které byl černý prsten, lehce prolistovala obsah složky – odposlechy, satelitní fotky okolí Černobylské elektrárny, zprávy z laboratoře – různé vzorky rostlin, hub, pitvy a další věci, které by šly označit jako průmyslová špionáž.

“Hmmm…”

23224864_10210797151589269_546390725_o

Zrovna tato zpráva byla ta jediná z toho všeho, která mu dělala starost. Ztráta několika jednotek by šla odepsat, avšak toto hlášení by si zasloužilo razítko “Krajně Znepokojivé”. Na rozdíl od aktivit Volkoffa a toho druhýho blba…

“Pokud se o to pokouší, rozhodně na to nepřišli jen tak náhodou… Intervence bude zřejmě nutná. Lidstvo stále není připraveno. A vždy můžeme provést sanaci…”

Na chodbě se ozvaly kroky – nejednalo se ale o klidné klapání podpatků osobní asistentky, avšak o tichý dupot vojenských bot s měkkou podrážkou, tolik oblíbených mezi speciálními jednotkami. Tichý povzdech, zavření složky, otevření šuplíku. Zde odpočívaly dvě důležité věci – elegantní stříbrná čelenka a poněkud upravená pistole.

Na čase přivítat nezvané hosty…

Posted in Oznam