Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
109_1064
Jak k nám a co po příjezdu?
streda, jún 28th, 2017

Ahoj, naši nejmilejší hráči!

Věnujte prosím zvýšenou pozornost následujícím slovům.

Akce začíná v úterý 4. července v 00:01.

Organizace do prostoru dorazí již v sobotu odpoledne, od té chvíle je příjezd možný, doporučujeme ovšem dorazit až v neděli, kdy je vítána i vaše případná pomoc s přípravou prostoru.

Prosíme vás, nepřijíždějte v pátek. Prostor v té době ještě není pronajatý, závora bude zavřená a stejně vám to bude k ničemu.

Do prostoru, nacházejícího se u obce Milovice, se dostanete snadno. zadejte do navigace tuto GPS: 50.2536N, 14.9244E

Po příjezdu prosím vyčkejte pokynů orga, který bude někde u parkoviště. Řekne vám, kde zaparkovat, a předá vám instrukce a informační letáček.

Registrace startuje v pondělí ve 12:00 a končí ve 22:00, probíhat bude ve vlnách, čas příští registrační vlny vám ochotně sdělí org u parkoviště a zároveň bude vyvěšen v hospodě.

Přijedete-li později, prosím, označte své auto i sebe reflexní vestou ještě v Milovicích, kde si i nasadíte brýle. Odstavte auto na parkovišti a běžte ve vestě rovnou na bar, kde se zeptejte někoho z organizace, co máte dělat.

Na akci si s sebou letos vemte i půllitr, chcete-li. Piva a spol bude dost a kdo to má pít z kelímků (respektive kdo je má uklízet), že?

Nezapomeňte, že až do začátku hry se v prostoru budou všichni pohybovat bez ochraných brýlí, platí tedy naprostý zákaz střelby. Naprostý, áno? Ani do křoví.

Dorazili jste na místo a nevíte si s něčím rady? Zkuste se nejdříve zeptat ostatních hráčů, většina z nich jsou ostřílení mazáci, poradí vám. Pro všechno ostatní je tady orgteam.

Organizace od tohoto dne již není k dostání na standartních komunikačních kanálech, jako například email. Pokud hoří, kontaktujte orgy na facebooku. Nehoří-li, zkuste se poptat hráčů.

Těšíme se na vás a sbalte si náhradní spoďáry!

S úctou – váš vyčerpaný orgteam

Posted in Nezaradené