Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
IMG_6713
Orgaznizačně? Organizačně.
nedeľa, máj 21st, 2017

Zdravíčko, Stalkeři!
Níže pro vás máme překvapení!

Přípravy jsou v plném proudu, jedem na maximum! V současnou chvíli sepisujem tunu materiálu pro hru a zařizujem poslední věci ze zázemí. Co máme za info pro vás?

Posílejte stalker stories! Je to bezva způsob, jak si vydělat nějakou tu kačku a zatím toho z vás zas tak moc nevypadlo. Máte na víc!

Posílejte prachy! Pár z vás má potvrzenou registraci, ale peníze v nedohlednu. Nezapomeňte, že registrovali-li jste se v rámci první vlny, teď už to máte dražší! Měli jste chvátat ????

A nejdůležitější: Hra začíná 4. července. Nikdy jsme ale neřekli, kdy přesně. Chceme, abyste měli co nejvíc času si hru užít a navíc se s tím pojí pár jiných důvodů, které si zatím tajemně necháme pro sebe, takže veřejně teď hlásáme, že hra začíná 4. července v 00:01 ráno! Registrace je tedy otevřena už 3. července od 16:00, kontaminace proběhne 2. července večer, na místo je možno dorazit už 1. července odpoledne, chcete-li nám pomoc s výstavbou.

Na místě byste tedy měli být už 3. července odpoledne, abyste si stihli vše připravit a řádně se odregistrovat. Samozřejmě chápeme, že ne každý může dorazit už takhle brzo, proto i v průběhu 4. července bude k dispozici zjednodušený režim registrace. Prosíme vás ale, abyste nám vy, co dorazíte až 4., poslali pro co nejrychlejší odbavení mail na registrační adresu, stač stručně; „přijedu až 4. dopoledne/odpoledne, jméno.”

Posted in Oznam