Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
1_DSC9564
Pivo!
nedeľa, marec 26th, 2017

Vladimir se vypotácel ze Zóny. Chlapy v Hospodě to docela překvapilo a moc nepotěšilo, byl pryč několik dní. Už dávno si rozebrali jeho věci. Teď je budou muset vrátit, i když bylo všechno tak pohodlné – jeho kabát, boty i přítelkyně. Nadšený mladý Voloďa, který Vladimirovi fandil, se jal vybírat výhru od stalkerů, kteří sázeli na Vladimirovu smrt. Vybral 300 zarjadů a jednu opilou ránu pěstí. V Dimitrym se probudila alespoň špetka kolegiality a běžel Vladimira podepřít. Byl zubožený, otrhaný a blábolil cosi o houbách.
„Ten je jetej, ty vole,“ utrousil Dimitry a s Voloďovou pomocí dotáhli Vladimira do nemocnice. Doktor Vladimirovi vyndal slepé střevo. Dimitry, který znal Vladimira už od střední, a tak věděl, že má slepák dávno venku, kamaráda radši zase odvedl. Ale Vladimir se nelepšil, strádal a vypadalo to, že je v posledním tažení. Dimitry pod rukou sehnal Valpro. Vladimir nic.
Nakonec nezbývalo nic jiného, než Vladimira dotáhnout k místnímu léčiteli. Ten zapálil tři vonné tyčinky, nasypal na Vladimira šváby a vystavil jim účtenku na 500 zarjadů. Dimitry byl zoufalý. Vzal Vladimira a dotáhl ho do Hospody, opřel ho o bar a objednal si pivo. Hospodský natočil jednu překrásnou hladinku a postavil ji před zoufalého Dimitryho. V tu chvíli se Vladimirovi rozzářila očka, jeho ruka jako blesk vystřelila ke sklenici a zlatý mok během sekundy zmizel v jeho útrobách.
Vladimir ožil, naovnal se, poručil si ještě tři, kopl je do sebe, překontroloval stav munice a se slovy: „Tak zas čus!“ zmizel v Zóně.
„Jo, to je tim horkem,“ pokýval moudře hlavou Hospodský směrem k zaskočenému Dimitrymu. „Na horko platí jedině jedno vychlazený točený. Takže ti vyjedu účet, Dimitry?“

Ano, pochopili jste správně. Letos bude v průběhu hry k dispozici vychlazený, orosený a překrásně napěněný nealko pivíčko a nejspíš nějaká malinovka nebo kofola, takže doporučujem vzít si s sebou nějaký ty děngy navíc. Neodoláte.

Posted in Oznam