Oficiálne stránky organizácie LARPov v Čechách a na Slovensku
109_1588
Napiš storku, dostaň děngy!
piatok, marec 24th, 2017

Už před dlouhou dobou zapadlo slunce a všechno, co mělo dost rozumu se připravovalo ke spánku na nějakém bezpečném místě (pokud takové v Zóně vůbec existuje). Okolo ohně před pobořeným domem posedávalo pět stalkerů. Okolo poblikávaly elektry a z dálky se ozývalo vytí pseudopsů. Bylo slyšet šumění – to se prázdnými okny domu za jejich zády proháněl vítr.
Všichni už byli po večeři a kruhem začala putovat láhev vodky.
Ticho přerušil Vrták, nováček, který se sotva dostal do Zóny: “Juriji, vyprávěj nám něco!” otočil se na nejstaršího z nich. Jurij byl veterán, který už v Zóně prožil mnoho let a znal spoustu historek. Na chvíli se zamyslel, jak hledal v paměti dobrý příběh, a začal vyprávět…

IMG_6690

Přijde vám trošku smutné jak při Blowoutech posedáváte v krytu, mimo Blowouty v Baru a nemáte moc co řešit a o čem si “jen tak” povídat? Nám jo!

Proto rozjíždíme “Stalkerský Legendy”. Je to pro vás možnost, jak dát do hry svoje nápady, vydělat si nějaký Zarjady a poslechnout si zajímavý příběhy ve hře u ohně.

Jak to funguje?
Fáze 1: Napište příběh ze Zóny. Tak na jednu A4. Nebo delší, kratší, prostě pěknej příběh.
Fáze 2: Pošlete nám ho přes Formulář (https://goo.gl/forms/3JKBM6vwRjg3NWzQ2)
Fáze 3: PROFIT – Když se nám bude líbit, dostanete do hry na začátku Zarjady navíc. Když se nám bude hodně líbit, tak třeba budete ve hře velmi překvapeni. Kdo ví…
Fáze 4: Opakujte. Akce končí čtrnáct dní před začátkem hry.
Fáze 5!

Nabízíme Vám možnost se podílet na vzniku folklóru Zóny a nějakých těch zonálních legend. Vzhledem k tomu, že Nová Zóna je pole vcelku nezorané, tak můžete – v rozumných mezích – popustit uzdu své fantasie. Vycházejte prosím z toho, co o Stalkeru víte obecně a snažte se, stejně jako my, dodržet atmosféru původního materiálu.

Žádní jednorožci, ano?

 

Posted in Oznam